AquaMarine Taşınabilir Bireysel Su Arıtma Filtresi Pipeti

 Su Arıtma Filtresi 

Taşınabilir Bireysel Su Arıtma Filtresi

 

AquaMarine Bireysel Su Arındırıcı Pipet, 3 onstan (85 gramdan) daha az ağırlıktadır ve yalnızca 7.5 inç (19 cm) uzunluğundadır. Bu da onu günlük kullanım veya acil durum çantası için oldukça uygun hale getirir. 

 

Kimyasal içermeyen filtre, içme suyunuzu güvenli bir hale getiren çok aşamalı bir filtreleme sistemini kullanır ve E. Coli, Staphylococcus Aureus, Salmonella Typhi, Cholera, Legionella ve daha fazlası dahil olmak üzere su kaynaklı bakteri ve parazitlerin % 99,9'unu ortadan kaldırır. İlk aşama tortu, böcek, toz, yosun gibi daha büyük nesneleri ortadan kaldıran Ön Filtre Sistemidir. 

Bu ilk aşamada aynı zamanda sudaki diğer asılı kirleticiler de yakalanır Böylece suyun bulanıklığı düşürülür ve suyun anında daha temiz hale gelmesi sağlanır. Ön filtreden sonra sırada, patojenik bakterileri (E. Coli, Staphylococcus, Salmonella, Kolera, vb.) tamamen öldüren MIR Yüksek İyotlu Bakterisidal Reçine Filtre Katmanı yer alır. Ardından % 99,9'dan fazla sterilizasyon oranı ile Hindistan Cevizi Kabuğu Granülü Aktif Karbon Katmanı gelir. Bu katman, sudaki zehirli maddeleri uzaklaştırır ve kokuyu iyileştirir. Son olarak Aktif Karbon Elyaf Katmanı sudaki kimyasal kirleticileri emmeye yardımcı olur. Bu da suyun tadını iyileştirir ve suyun bulanıklık değerini daha da azaltır. Bu dört katmanın her birinde birden fazla filtreleme seviyesi vardır ve bu da dış mekanlarda veya hayatta kalma ortamlarında üstün su arıtma için toplam filtreleme seviyesi sayısını 10'a çıkarır.

 

AquaMarine Bireysel Pipet Su Arıtma Sistemi kamp, yürüyüş ve acil durumlar için mükemmeldir.


Satın Almak İçin Tıklayın: 

Yorumlar